Nasze kancelarie - O nas

Kooperacja kancelarii adwokackich TOGA to wspólna nazwa indywidualnych Kancelarii z różnych regionów Polski i zagranicy współpracujących ze sobą. Skupiamy Kancelarie, które łączy profesjonalizm w działaniu i szczególna troska o Klientów. W ramach kooperacji TOGA współpracują ze sobą samodzielne kancelarie adwokackie w czterech miastach, tj. Berlinie, Bydgoszczy, Olsztynie i Toruniu. Do naszego grona należą adwokaci z bogatym dorobkiem zawodowym, a także prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki prowadzonej ścisłej współpracy pomiędzy Kancelariami Adwokackimi jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy świadczyć usługi w Polsce i za granicą oraz świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Staramy się dzielić pracę na specjalistów z różnych dziedzin prawa, aby szybko i rzetelnie wykonywać powierzone nam zadania.

Współpracujące Kancelarie oferują usługi zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Oferujemy pełną kompleksową obsługę prawną firm i ich oddziałów zamiejscowych.

Przyświecającym nam celem jest stworzenie rozpoznawalnych na rynku Kancelarii, które będą symbolem jakości i rzetelności. Ceniąc wysoko wartości obowiązujące profesjonalnych pełnomocników w naszej pracy zawsze kierujemy się zasadami etyki i godności wykonywania zawodu.

Kancelaria Adwokacka TOGA
Copyright © 2021 Kooperacja Adwokacka TOGA | Berlin | Bydgoszcz | Olsztyn | Toruń
Strony internetowe: impulsivo.pl