Nasze kancelarie - Berlin

Kancelaria Adwokacka Kooperacji TOGA w Berlinie należy do adw. Jacka Wilczewskiego, członka Izby Adwokackiej w Berlinie. Jest to prawnik z długoletnim stażem, który specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących spraw o charakterze transgranicznym na gruncie prawa międzynarodowego handlowego, związanych głównie z obrotem gospodarczym w ramach Unii Europejskiej, a w szczególności wymiana towarowa pomiędzy Rzeczpospolitą Polską, a Republiką Federalną Niemiec. Z usług tego biura korzystają zarówno przedsiębiorcy polscy jak i niemieccy oraz osoby fizyczne. Bogate doświadczenie, a także znajomość międzynarodowych aspektów europejskiego prawa handlowego oraz prawa polskiego i niemieckiego są nieocenionymi atutami tego biura.
Po ukończeniu niemieckich studiów prawniczych i aplikacji sędziowskiej w Niemczech adwokat (Rechtsanwalt) Jacek Wilczewski rozpoczynał swoją karierę zawodową w niemieckim Ministerstwie Finansów, gdzie zajmował się problematyka zwrotu majątku skonfiskowanego osoba fizycznym i prawnym pochodzącym z RFN na terenie dawnej NRD.

Następnie swoje zainteresowania zawodowe skierował w kierunku międzynarodowego obrotu gospodarczego między Polską, a Niemcami w ramach własnej kancelarii adwokackiej.

Reprezentuje on zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne. Na rzecz tych ostatnich świadczy tez usługi m.in. w zakresie prawa karnego i rodzinnego.

Włada biegle językiem niemieckim i polskim.

www.ra-wilczewski.de

Kancelaria Adwokacka TOGA
Copyright © 2021 Kooperacja Adwokacka TOGA | Berlin | Bydgoszcz | Olsztyn | Toruń
Strony internetowe: impulsivo.pl